Олексій Михайличенко: «Проти будь-якої команди потрібно грати на максимальних можливостях і швидкостях»

Олексій Михайличенко: «Проти будь-якої команди потрібно грати на максимальних можливостях і швидкостях»

- Сьогодні у нас був експериментальний склад, це потрібно враховувати. До того ж перші два м'ячі, які ми забили, наклали якийсь відбиток, тому що ми перестали грати на тих швидкостях, з тими зусиллями, з якими слід було. А потім уже повернутися до гри дуже важко.

У нас у цій грі була дуже молода лінія оборони, за винятком Піварича. Не все вийшло, але молоді хлопці – і Сирота, і Романчук – дуже добре працюють, віддаються в кожному тренуванні, тому їм, напевно, трошки важкувато. Сьогодні вони не так упевнено зіграли, як у попередніх іграх, коли все було добре.

Проти будь-якої команди потрібно грати на максимальних можливостях, на максимальних швидкостях. А те, що сьогодні вийшов такий результат – усі бачили і суддівство, і все інше, тому нічого страшного немає, будемо працювати далі.

- Попри те, що арбітри не зарахували два голи Соля, не призначили пенальті за фол на ньому, зафіксувавши офсайд, Фран не знітився, до фінального свистка був націлений на ворота...

- Добре, що хлопці постаралися повернутися в гру. На таких швидкостях, на яких ми провели останні 20 хвилин зустрічі, потрібно грати весь матч – не дозволяючи супернику нічого створити. На жаль, ті моменти, які виникли біля наших воріт, ми придумали самі собі. Через це теж потрібно пройти. Йде серйозна робота, усе це нелегко поєднати – і психологічно, і фізично. Потрібно терпіти.

- Більша частина стартового складу провела сьогодні повний матч. У функціональному плані команда вже наближається до ідеальної форми?

- До ідеальної форми ще працювати і працювати, але ми розраховуємо підійти в бойовій готовності до перших офіційних матчів.

- Ви вже для себе визначаєте основний склад на офіційні ігри сезону?

- Звичайно, але зараз ми визначаємо склад на перший матч, який відбудеться 22 лютого. А на наступну гру знову будемо вибирати оптимальний склад. І так весь час, на кожен матч.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер