Олексій Михайличенко: «У нас немає одного яскраво вираженого бомбардира, і це добре»

Олексій Михайличенко: «У нас немає одного яскраво вираженого бомбардира, і це добре»

- Сьогодні Йосип Пиварич на позиції крайнього півзахисника продемонстрував свій бомбардирський талант. Що думаєте про його забиті м'ячі?

- Відразу сказати важко, потрібно переглянути ці моменти. Помітив, що в епізоді з другим забитим м'ячем він здорово відкрився між лініями, отримав хорошу передачу з глибини поля, суперники його втратили, і Йосип подвоїв рахунок. Третій м'яч також був забитий після добре розіграної комбінації. У цій контрольній грі ми перевіряли свій стан, рух, швидкості. У цьому відношенні все йде за планом. «Динамо» (Брест) пізніше за нас почало підготовку, тож потрібно нормально сприймати нашу перемогу. У нас залишилася ще одна гра завтра, після чого повертаємося до Києва.

- На півзахисників покладається особлива місія?

- Вона покладається на всю команду. Не важливо, хто забиває - ви бачите, що на цих зборах у нас забитими м'ячами відзначаються абсолютно різні футболісти, немає одного яскраво вираженого бомбардира. І це добре, адже всі гравці беруть участь як в обороні, так і в атаці. Чим більше різноманітності буде у наших діях, тим складніше буде суперникам нам протистояти.

- Прокоментуйте, будь ласка, гру нападників - Каргбо і Соля.

- Ібра, якщо можна так сказати, ще придивляється. Це була перша гра, коли ми змогли його використовувати на цій позиції. Припускаємо, що тут він буде грати і надалі, але раніше ситуація диктувала умови, коли йому потрібно було зіграти з краю. На фланзі йому вже доводилося діяти, і ми про це знали. Йому ще необхідно звикнути до партнерів, роботи і вимог. Видно, що Ібра дуже старається, сьогодні в нього було кілька хороших моментів, у яких він добре відкривався і вдало чіплявся за м'яч. Загалом, думаю, він на правильному шляху.

Що стосується Франа Соля, йому чогось трохи не вистачає, і це було видно сьогодні, коли в нього було кілька моментів, у яких він сам міг забити. Але він також працює, старається і бере активну участь у командній грі. Чекаємо від нього теж результативності.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер