Анатолій КОЛОША: «Поле в Миколаєві купинясте, але трава росте»

Анатолій КОЛОША: «Поле в Миколаєві купинясте, але трава росте»

Анатолій Якович разом із агрономом Центрального стадіону Валентиною Кулик керували процесом перетворення поля – зокрема, буквально за один день за допомогою техніки, яку було привезено з Києва, вдалося повністю перекласти дерн у воротарських майданчиках біля обох воріт, де заздалегідь зняли шар ґрунту, утрамбували піском та розкидали мінеральні добрива у гранулах.

Детальніше про свою поїздку до Миколаєва розповів сам Анатолій Колоша:

- Поїхати до Миколаєва з інспекцією поля місцевого Центрального стадіону мені доручив президент ФК «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс. Наша делегація провела в Миколаєві два дні. Загалом можу сказати, що поле старе, йому вже 50 років, купинясте, але трава росте. Найбільше нарікань у нас викликав стан газону у воротарських майданчиках, де довелося повністю перекласти дерн. Утім, незадовільний стан поля не здивував, адже місцева команда проводить на цьому стадіоні не лише офіційні матчі, але й щоденні тренування. За підсумками інспекції я написав місцевим агрономам рекомендації стосовно догляду за газоном, аби підвести його в нормальному стані до кубкового матчу.

Додамо, що матч МФК «Миколаїв» – «Динамо» відбудеться в середу, 26 квітня, на Центральному міському стадіоні в Миколаєві, початок – о 18:00.

* фото – «Николаевские новости»

Copyright © FC Dynamo Kyiv

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер