«Андерлехт» з Теодорчиком переміг «Зульте-Варегем» і зрівнявся з лідером Про-Ліги

Перед грою «Андерлехт» випереджав «Зульте-Варегем» усього на два очки, суперники займали другу і третю сходинки в турнірній таблиці.

Пропустивши гол уже на другій хвилині зустрічі, столичний клуб ще до перерви вийшов уперед, і в підсумку здобув перемогу з рахунком 4:2.

Теодорчик, який на минулому тижні посів друге місце у щорічній номінації «Золота бутса» чемпіонату Бельгії, провів повний матч, відзначившись гольовою передачею на Тілеманса на 46-й хвилині, коли той зробив рахунок 3:1 на користь «Андерлехта».

Лукаш продовжує очолювати рейтинг бомбардирів Про-ліги, на його рахунку 17 голів у 25-ти матчах.

Завдяки цій перемозі та поразці у звітному турі лідера чемпіонату, «Брюгге», «Андерлехт» зрівнявся із ним за кількістю набраних очок. У наступному турі на команду Теодорчика очікує ще один непростий поєдинок - у гостях проти «Остенде», який займає четверте місце.