Андрій Ярмоленко: «Для мене це дійсно повернення додому»

Андрій Ярмоленко: «Для мене це дійсно повернення додому»

Легендарний футболіст київського «Динамо» та національної збірної України Андрій Ярмоленко дав своє перше інтерв'ю після повернення до рідного клубу.

- Дуже раді бачити тебе у «Динамо». Відео, на якому ти знову одягаєш динамівську футболку, набрало більше мільйона переглядів. Думаю, твоє повернення до «Динамо» не лише для вболівальників, але й для команди та для тебе особисто – це дуже важливо. Чи насправді це так?

- Звичайно, я дуже радий повернутися до київського «Динамо». Для мене це мій дім, ця команда дала мені дуже багато чого, тут я став тим, ким я є. Я це дуже ціную, вдячний кожному працівнику клубу, президенту, тому для мене це дійсно повернення додому. Коли дитина їде від батьків та потім, через певний час, повертається до них назад – приблизно такі самі відчуття в мене зараз.

- Перша предметна розмова щодо повернення до «Динамо» в тебе була рівно рік тому. Кажуть, що ти вже сідав на літак до Швейцарії, де «біло-сині» проводили тренувальні збори... Чому тоді не склалося?

- Були на це свої причини. Зараз я думаю, що не варто про це говорити. Напевно, був не той час, щоб повернутися. Зараз я вважаю, що цей момент настав, тому так і сталося.