Андрій Ярмоленко: «Емоції переповнюють від повернення до рідної команди, на цей стадіон»

Андрій Ярмоленко: «Емоції переповнюють від повернення до рідної команди, на цей стадіон»

Вінгер «Динамо» Андрій Ярмоленко прокоментував перемогу над «Минаєм» (4:1) у першому для нього матчі після повернення до рідного клубу.

- Звичайно, емоції переповнюють, радий повернутися на цей стадіон. Єдиний мінус, що не було вболівальників. Але ми відчуваємо їхню підтримку, і ця гра була для них.

- Перед матчем згадувався 2008 рік, коли ви дебютували у складі «Динамо» так само на цьому стадіоні?

- Та ні, це ви уже далеко зайшли (посміхається). Ту гру точно не згадував. Просто переповнювали емоції від повернення додому, до своєї улюбленої команди. Найголовніше, що ми перемогли.

- Як вам рівень УПЛ по першому матчу? Сильно змінився за час вашої відсутності?

- Поки що важко говорити в цілому, тому що зіграв лише одну гру. Але так було завжди, що всі суперники, які грають проти «Динамо», виходять на поле з подвійною мотивацією, б'ються, і коли ти пропускаєш швидкий м'яч, команди закриваються і стає важко. Найголовніше, що ми змогли створити моменти, забити м'ячі та довести гру до логічного завершення.

- Ви особисто також дуже хотіли забити – зокрема, хороший момент був у другому таймі, коли обігралися з Буяльським у стіночку…

- Звичайно, хотілося забити. Але, як я казав раніше у своїх інтерв'ю, для мене найголовніше, щоб чемпіонство повернулося до Києва. А буду я забивати чи не буду – це вже річ другорядна. Як я обіцяв, буду віддавати всі сили на футбольному полі. Сьогодні їх вистачило на 70 хвилин, буду працювати, щоб вистачало на всі 90.

- Таблицю найкращих бомбардирів УПЛ тримаєте в голові?

- Повторюся – для мене найголовніше, щоб «Динамо» у цьому сезоні стало чемпіоном.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер