Антон Царенко: «Сьогодні не виконали тренерську установку, тому такий результат»

Антон Царенко: «Сьогодні не виконали тренерську установку, тому такий результат»

Коментар півзахисника «Динамо» Антона Царенка після матчу із «Зорею» (0:1) у ефірі «Профутбол Digital».

- Неприємно у двох домашніх матчах поспіль програвати – спочатку «Інгулець», тепер «Зоря». У чому головна проблема нинішнього «Динамо»?

- Я гадаю, що про наші проблеми скаже головний тренер. Йому видніше та вирішувати, як нам грати. Тренери дають нам установку, яку ми намагаємося виконувати на полі. Сьогодні не вдалося, тому такий результат.

- Що сказав Мірча Луческу після матчу? Чи була розмова з ним?

- Звичайно, неприємно програвати «Зорі» вже вдруге в сезоні, але Містер сказав готуватися до наступних матчів. Для нас немає жодних інших результатів, окрім перемоги.

- Сьогодні ти вийшов у стартовому складі. Які завдання ставив перед тобою тренерський штаб, на чому акцентував увагу?

- Потрібно було більше заходити в центр, комбінувати з партнерами та грати більше вперед через комбінації.

- На зборах «Динамо» провело 14 контрольних матчів. Наскільки для тебе відрізняється рівень молодіжного чемпіонату з дорослим футболом?

- Я вже казав, що дуже відрізняється. Тут набагато швидше потрібно думати, знати ще до прийому м’яча, що ти далі будеш робити з ним. Так, збори були тривалими, ми зіграли багато матчів, але, як бачимо, в офіційних поєдинках не можемо знайти свою гру.

- Чи не варто шукати причину нинішніх результатів саме у великій кількості матчів на зборах, що команда трохи «наїлася» за зимову перерву й вас тепер не вистачає на матчі чемпіонату?

- Ні, абсолютно. Ми не повинні відштовхуватися від таких думок. Потрібно виходити на кожну гру, віддаватися по максимуму та показувати результати, відповідні рівню «Динамо» (Київ).

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер