Arsenal Cup. «Динамо-2» - «Арсенал-Київщина» - 3:0

Нашим хлопцям вдалося впевнено перемогти 3:0. Перший м'яч вони провели вже на 10-й хвилині зустрічі: після прострілу Нємтінова зліва Шарило вдало замкнув передачу в один дотик.

У самому дебюті другої половини зустрічі Зубков вийшов віч-на-віч із воротарем, проштовхнув м'яча повз голкіпера, той встиг зреагувати та відбив його за межі штрафного майданчика, звідки Нємтінов «щокою» перекинув м'яча в порожні ворота.

Завершальну крапку в матчі за 15 хвилин до фінального свистка поставив Гемега: Алексєєв пройшов по лівому флангу, прокинув м'яча, подав до штрафного майданчика на Віталія, який змістився в центр, обіграв суперника й із лівої ноги поцілив у ворота.

Таким чином, динамівці посіли друге місце у своїй групі. Тепер у поєдинку за третє місце підопічні Вадима Євтушенка зустрінуться з другою командою «Оболонь-Бровар». Поєдинок відбудеться 25 лютого в манежі НТБ «Динамо». Початок о 12.00.