Артем Бєсєдін: «Зараз треба тренуватися, працювати, не підводячи голови»

Артем Бєсєдін: «Зараз треба тренуватися, працювати, не підводячи голови»

Форвард київського «Динамо», який отримав важку травму в матчі за збірну України на Євро-2020 і пропустив півроку, розповів про своє повернення на поле.

- Артеме, ти пропустив початок збору. Як зараз почуваєшся?

- Дякувати Богу, добре. Але попереду дуже багато роботи, тому що я багато пропустив. Але думаю, що через ігри та тренування я повинен набрати форму якнайшвидше.

- Ти повернувся до загальної групи навіть раніше, ніж планувалося?

- Тут не вгадаєш, скільки піде на відновлення, як Бог дасть. Добре, що вийшло так. Лікарі кажуть, що для такої травми сім місяців це більш-менш швидко. Добре, що тренуюсь, і мене, можна сказати, майже нічого не турбує. Хоча трохи відчуваю дискомфорт, звичайно, не без цього. У принципі, гріх скаржитися.

– Ти вже в оптимальній формі?

- Відверто кажучи, далекий від оптимальної. Я багато тренуюсь і в цьому плані засмучений, що не відчуваю ні сітки, ні воріт, ні м'яча. У цьому плані важкувато. Але я розумію, що я багато пропустив, і тепер мені потрібно все надолужувати: більше працювати з м'ячем, більше завершувати, робити те, що мені знадобиться у грі.

- Уся Європа співчувала твоїй тяжкій травмі на Євро-2020, переживала за тебе. Чи відчуваєш себе одним із героїв того Євро-2020?

- Та припиніть, героєм я був максимум тиждень, потім всі забули, що таке було. Це просто в мене залишилося в пам'яті, а всі вже забули. У футболі бувають травми, бувають перемоги та поразки. Добре, що перемогли у тому матчі – це все, що я можу сказати.

- Уболівальники тебе підтримували ці півроку?

- Так, дуже багато людей писало. Приємно, що багатьом людям моя історія виявилася небайдужою, вони підтримували. Велике їм спасибі. Звичайно, моя сім'я, близькі друзі були поруч і найбільше підтримували мене.

- Мірча Луческу своїми порадами допомагає тобі якнайшвидше повернути форму?

- Містер мене підтримує. І він розуміє, що я працюю під навантаженням. Якщо це необхідно для відновлення, мені надають вихідний. Початок збору пропустив через застуду. Дякувати Богу, все гаразд. Потрібно набирати форму, тренуватися, працювати, не підводячи голови.

- Над чим насамперед тобі потрібно працювати найближчим часом?

- Насамперед, над тим, що необхідно форварду – завершення атак, останній удар, відчуття м'яча, відчуття воріт. Важливо забивати голи. І, звичайно, отримувати більше ігрової практики.

- Взимку, поки решта гравців була у відпустці, ти вже готувався до зборів на натуральному газоні, це допомогло швидше увійти до тренувального ритму?

- Це були ще не тренування, а частина реабілітації, оскільки на той момент коліно не було у тому стані, у якому воно зараз перебуває. Та й зараз дискомфорт ще є, але мені гріх скаржитися після тяжкої травми. Головне, що нинішній стан дозволяє мені працювати, тренуватися і грати.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер