Артем Бєсєдін: «Психологія переможців - заслуга всього тренерського штабу»

Артем Бєсєдін: «Психологія переможців - заслуга всього тренерського штабу»

- При всій повазі до суперника, «Динамо» сьогодні продемонструвало більш високий клас?

- Містер і весь тренерський штаб нас дуже добре налаштовували на цей матч. Головне було - зіграти в свій футбол, і ми це зробили. Добре, що вдалося забити в першому таймі. Після перерви ми довели матч до логічного завершення.

- Твій забитий м'яч став результатом індивідуальних дій. Як би ти прокоментував його?

- По воротах потрібно бити - і бити з будь-якої точки. Ми це відпрацьовуємо на тренуваннях, і тренери весь час акцентують на тому, що без ударів не буде голів. Я порахував, що у мене хороша позиція, пробив - добре, що вийшло забити.

- Гол Буяльського - результат класної комбінації. Можна сказати, що це вже виглядає природно у виконанні «Динамо»?

- Так, була дуже хороша, показова комбінація, і вийшов красивий гол. Вітаю Віталія з забитим м'ячем!

- Містер сказав, що поле в Тернополі - трохи специфічне, враховуючи відскік м'яча. Що б ти сказав про газон?

- Поле хороше. Тут нема чого кривити душею - бувало й гірше. Погодні умови також були нормальними. Вважаю, що умови для футболу сьогодні були хорошими, і матч загалом видався непоганий. Тим паче, газон і погода завжди однакові для обох команд.

- Ще до забитого м'яча Лєднєва у «Динамо» були гольові моменти...

- Це футбол. Якби команди реалізовували всі свої моменти, це, напевно, було б нецікаво. «Агробізнес» теж готувався до протистояння і, звісно, виходячи на цю гру, ми знали, що легко не буде. Повторюся - ми провели хороший матч, і тепер будемо готуватися до наступного.

- Сьогодні на стадіоні було багато вболівальників. Не відвикли від такої атмосфери?

- Якщо чесно, вже почали відвикати. Тому було дуже приємно бачити вболівальників на трибунах і відчути цю атмосферу. Хочеться побажати, щоб всі були здорові та глядачі скоріше поверталися на стадіони.

- Фінал Кубка також пройде в Тернополі. Чи можна вважати цей стадіон щасливим для «Динамо»?

- Для «Динамо» багато стадіонів щасливі. (усміхається) Головне - щоб безпека була на хорошому рівні, адже наприкінці гри ми бачили, що може відбуватися. Будемо приїжджати і так само показувати свій футбол.

- Таку впевненість команді вселив тренер?

- Звичайно, це ключовий фактор. Містер перед кожною грою, незалежно від її статусу, налаштовує нас на те, щоб ми грали в свій футбол і, перш за все, показували результат. Напевно, від гри до гри ми і набрали цю психологічну стійкість. Психологія переможців - це важливо. І, звичайно, у цьому є заслуга всього тренерського штабу.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер