Артем Кравець посприяв перемозі «Штутгарта» над «Айнтрахтом»

На «Комерцбанк-Арені» за присутності 42 тисяч глядачів зустрілися сусіди по турнірній таблиці – перед грою обидві команди мали рівну кількість очок.

Артем Кравець розпочав гру на лаві запасних. Його команда впевнено завершила перший тайм, ведучи в рахунку – 0:2. Проте коли господарі відіграли один м’яч, Юрген Крамни кинув свого джокера в бій. Артем з’явився на полі на 64-й хвилині, а на 65-й «Штутгарт» забив третій м’яч.

Саме Кравець розпочав гольову атаку, віддавши пас на фланг на Гентнера, який став автором гольової передачі.

А на 75-й хвилині Артем заробив пенальті та вилучення для Карлоса Самбрано. 11-метровий чітко реалізував Костич.

За хвилину до завершення основного часу господарі поля спромоглися на другий гол, проте він уже практично не мав значення. 2:4 – «Штутгарт» вивозить три очки з Франкфурта-на-Майні.