Австрія-2019. Контрольний матч. «Динамо» - «Цирль» - 5:0. Звіт

На цей матч австрійський клуб об'єднав склади з місцевим ФК «Кематен». Таким чином, проти «Динамо» на поле вийшли найкращі гравці відразу двох клубів - «Цирля» і «Кематена».

Стартовий склад «Динамо» звернув на себе увагу присутністю в ньому гравців, які не брали участь у попередніх поєдинках - Попов, Бєсєдін, Буяльський. А Циганков продовжує працювати за індивідуальною програмою.

Що стосується гри, то «біло-сині» з перших хвилин володіли ініціативою і контролювали м'яч. Після серії атак, на 23-й хвилині поєдинку Бєсєдін відкрив рахунок. Андрієвський навісив справа з кутового точно на голову Артему, який завдав удару з лінії воротарського.

Другий гол не змусив на себе довго чекати. Буяльський зважився на удар з-за меж штрафного і вразив правий нижній кут воріт на 32-й хвилині поєдинку. Уже на 37-й хвилині зустрічі був забитий третій гол Де Пеною. Цитаїшвілі прийняв м'яч від Андрієвського, пройшов по флангу і зробив передачу на дальній кут воротарського, а Де Пена спрямував м'яч у сітку.

Після перерви тренерський штаб «Динамо» провів кілька замін. «Біло-сині» активно почали другий тайм. Можливістю забити четвертий гол у матчі скористався Шапаренко. Микола стрімко увійшов у штрафну, і один в один обіграв голкіпера, відправивши м'яч під праву стійку.

У своєму першому матчі після тривалого відновлення після травми Піварич відзначився забитим голом. Хорват із лівого флангу результативно пробив у ближній кут на 83-й хвилині поєдинку.

У підсумку, розгромна перемога киян із рахунком 5:0. «Динамо» продовжує свою безпрограшну серію в контрольних матчах на зборах. Наступний спаринг «біло-сині» проведуть у суботу, 13 липня, проти ФК «Брентфорд» з англійського Чемпіоншипа.

Австрія-2019. Четвертий контрольний матч

09.07.2019. м. Кематен (Австрія)

«Динамо» - «Цирль» (Австрія) - 5:0 (3:0)

«Динамо»: 33.Кучерук (35.Нещерет, 45), 5.Сидорчук, 49.Попов, 46.Алібеков (43.Русін, 45), 30.Шабанов (23.Піварич, 60), 18.Андрієвський, 29 .Буяльський, 10.Шапаренко, 99.Дуелунд (14.Де Пена, 31), 40.Цитаїшвілі, 41.Бєсєдін;

«Цирль» (стартовий склад): 1.Меішбергер, 2.Мюхтгалер, 3.Обертфорхер, 4.Ледергербер, 9.Галовіч, 13.Берглес, 15.Лехрстер, 16.Лаунер, 21.Рюетц, 22.Плунсер, 23.Абфалтерцр;

Голи: 41.Бєсєдін (23), 29.Буяльський (32), 14.Де Пена (37), 10.Шапаренко (65), 23.Піварич (83).