Австрія-2019. Контрольний матч. «Динамо» – «Ваккер» – 3:0. Звіт

З перших хвилин на поле вийшли двоє літніх новачків – ганець Кадірі, який зайняв місце в опорній зоні, і гравець збірної України Караваєв, який розташувався на звичному для себе правому фланзі півзахисту, а в другому таймі – на правому фланзі захисту.

Піварич, Попов, Буяльський та Бєсєдін уже працюють в загальній групі, але у двох матчах участі не брали. А Циганков, після серії проведених тестів, працює за індивідуальною програмою.

Що стосується гри, то «біло-сині» з перших хвилин володіли ініціативою і контролювали м'яч. Після серії атак киян, уже на 12-й хвилині поєдинку Олександр Караваєв забив дебютний гол за «Динамо». Отримавши пас із глибини поля від Кадара, Олександр обійшов суперника на правому фланзі і вийшов віч-на-віч із воротарем «Ваккера», після чого точним ударом поцілив у ворота.

Другий гол не змусив на себе довго чекати. Вербич, отримавши м'яча від Гармаша, спрямував сферу в дальню дев'ятку на 20-й хвилині матчу. Таким чином, Беньямін записав до свого активу другий м'яч на зборі. Гармаш записав на свій рахунок, крім пасу, ще й гол. Денис виявився першим на добиванні в чужій штрафній, потужним ударом поціливши в кут воріт на останній хвилині основного часу тайму.

Після перерви тренерський штаб «Динамо» провів заплановані заміни, надавши ігрову практику всім футболістам у заявці.

Команди активно розпочали другий тайм. Кияни чинили сильний тиск на ворота суперника, моменти були у Русина, Андрієвського, Шапаренка і де Пени, але цифри на табло не змінилися. Підсумок – 3:0 на користь підопічних Олександра Хацкевича.

У понеділок, 8 липня, на «Динамо» чекає третій спаринг – суперником у ньому буде грецький «Олімпіакос».

Австрія-2019. Другий контрольний матч

05.07.2019. м.Фольдерс (Австрія)

«Динамо» – «Ваккер» (Австрія) – 3:0 (3:0).

«Динамо» (перший тайм): 35.Нещерет, 94.Кендзьора, 26.Бурда, 44.Кадар, 30.Шабанов, 6.Кадірі, 19.Гармаш, 20.Караваєв, 7.Вербич, 8.Шепелев, 9.Соль;

«Динамо» (другий тайм): 33.Кучерук, 94.Кендзьора (20.Караваєв, 66), 26.Бурда (16.Миколенко, 66), 17.Алібеков, 30.Шабанов, 6.Кадірі (5.Сидорчук, 66), 19.Гармаш (10.Шапаренко, 66), 40.Цитаїшвілі, 14.де Пена, 8.Шепелєв (18.Андрієвський, 66), 43.Русин;

Стартовий склад «Ваккер»: 25.Ведл, 24.Дзаідзен, 38.Абалі, 59.Бахер, 33.Конте, 73. Йоппіх, 80.Сатін (К), 90.Валлнер, 93.Грюндлер, 96.Кехль, 99.Ібрісімовіч;

Голи: Караваєв (12), Вербич (20), Гармаш (45).