Драгович забив свій першой гол за збірну, але поступився Бразилії (+ ВІДЕО)

У Відні на «Ернст Хаппель Штадіон» підопічні швейцарського тренера Марселя Коллера поступилися в товариській зустрічі команді Бразилії - 1:2.

Гості відкрили рахунок лише у другому таймі на 64-й хвилині зусиллями Давіда Луїза. Господарі, через 11 хвилин завдяки пенальті, реалізованому київським динамівцем Александаром Драговичем (перший гол за збірну у 35-й грі), рахунок зрівняли. Але і він протримався недовго. За сім хвилин до закінчення основного часу перемогу команді Карлоса Дунги приніс точний удар Роберто Фірмінo.

Незважаючи на поразку, Драгович цілком може бути задоволений, так як не дозволив забити форварду бразильців з донецького «Шахтаря» Луїсу Адріано (на фото), який був замінений на 62-й хвилині якраз на автора переможного гола Фірміно.