Бадр грає за збірну проти французів

Учора в Європі відбулись товариські матчі збірних, які пропускають сьогоднішній ігровий день у відборі на Євро-2008. Французи приймали вдома збірну Марокко. Поєдинок видався бойовим та результативним. Уже на восьмій хвилині Сектіуі вдало зіграв на добиванні після того, як голкіпер господарів невдало відбив м’яч перед собою.

Але дуже швидко помилився воротар африканців, вибиваючи м’яч зі штрафного. Французи розіграли блискавичну комбінацію і Гову метрів із 15 направив м’яч у сітку.

На 76-й хвилині Насрі точно пробив із лінії штрафного, але наприкінці матчу Мохтарі, замкнувши простріл із правого флангу, зрівняв рахунок. Підсумковий результат – 2:2.

Динамівець Бадр Ель Каддурі відіграв за свою збірну весь поєдинок на звичному фланзі. За інформацією зарубіжних ЗМІ, під час зустрічі за його діями спостерігали скаути ряду французьких та англійських клубів.