Балканці перемагають, Нігерія поступається Аргентині

У вівторок четверо динамівців зіграли за свої національні збірні в офіційних та товариських матчах.

Із однаковим рахунком (3:1) святкували перемоги серби й хорвати над збірними Фарер та Ізраїлю відповідно. Мілош Нінкович та Огнєн Вукоєвич вийшли на поле у стартових складах своїх команд, але були замінені по ходу матчу – перший на 82-й хвилині, другий після першого тайму.

Нарешті дочекалися перемоги вболівальники Македонії – підопічні Джона Тошака з мінімальним рахунком (1:0) вдома обіграли Андорру. Динамівець Горан Попов провів на полі весь матч.

Матч Аргентини з Нігерією, який проходив в екзотичному Бангладеші, також завершився з рахунком 3:1, але на користь південноамериканців. Нападник Браун Ідейє, вийшовши із перших хвилин, відзначався активністю, але в завершальній стадії не досягнув успіху й був замінений наприкінці поєдинку. Нагадаємо, що через травму, якої зазнав на одному з тренувань збірної, в матчах національної команди Нігерії не зміг узяти участі Айїла Юссуф. У середу динамівець має повернутися до Києва.