Ісмаель Бангура: хет-трик за 22 хвилини!

У прекрасному настрої пішов у відпустку нападник «Динамо» і збірної Гвінеї Ісмаель Бангура. У недільному матчі відбірного турніру Кубка сіту-2010 Гвінея – Намібія, який закінчився з рахунком 4:0, Ісмаель тричі «розписався» у воротах суперника. Ще один гол намібійцям забив Паскаль Фейдуно.

Свій перший м’яч Ісма провів на 36-й хвилині зустрічі. У перерві тренер Намібії замінив воротаря, але і це не врятувало команду від кинджальних вистрілів Бангура. На 54-й і 58-й хвилинах номер 10 гвінейців довів рахунок до розгромних 4:0. Перемога вивела Гвінею в лідери групи 2 і покращила шанси на вихід до третього кваліфікаційного раунду.

На гарній ноті для Бангура закінчився важкий сезон 2007/08. Попереду в Ісмаеля вісім днів відпочинку. У розпорядження «Динамо» бомбардир прибуде 1 червня.