Беланда не врятував «Шальке 04» від поразки «Баєру»

Гра на «Фелтінс Арені» зібрала 62,271 глядача та спочатку вдало складалася для господарів поля, які не реалізували пенальті, але при цьому завершили перший тайм із комфортною перевагою в рахунку – 2:0.

Але впродовж шести хвилин, з 54-ї до 60-ї, «фармацевтам» вдалося не лише вирівняти становище, а й повести в рахунку.

Наставник «Шальке» Андре Брайтенрайтер зреагував на це, кинувши в бій на 68-й хвилині орендованого у київського «Динамо» Юнеса Беланда. Однак Юнес не став рятівником – домашня поразка 2:3. «Шальке» не скористався поразкою «Герти» та можливістю впритул наблизитися до зони ЛЧ, крім того, може відпустити вперед інших своїх безпосередніх конкурентів, які гратимуть у неділю.

Ще гірші справи у «Штутгарта» Артема Кравця. Чергова поразка, цього разу від дортмундської «Борусії» (0:3), впритул наблизила «швабів» до зони пониження у класі. Сам Артем увесь матч провів на лаві запасних.