Беньямін Вербич – найкращий гравець матчу з «Вересом»

У 17 турі VBET Ліги київське «Динамо» зустрілося у Луцьку з рівненським «Вересом». «Біло-сині» здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0.

Два з трьох м'ячів – на рахунку словенського вінгера/форварда киян Беньяміна Вербича. Він класним ударом з-за меж штрафного майданчика розпечатав ворота «Вереса» на 21-й хвилині гри, а на 61-й хвилині після блискучої комбінації з Миколою Шапаренком зробив рахунок 2:0. Зазначимо, що це перші два м'ячі словенця в УПЛ цього сезону (хоча він уже забивав у Кубку України).

Не дивно, що саме Вербича визнали найкращим гравцем матчу фоловери офіційного Telegram-каналу «Динамо». Беньямін переміг із великим відривом, набравши 72% голосів.

Окрім словенця респонденти відзначили також автора гольової передачі Миколу Шапаренка (10%), а також автора голу та гольової передачі Віктора Циганкова (7%).

Підписуйтесь на офіційний Telegram-канал «Динамо» та будьте в курсі всіх клубних новин!