Беньямін Вербич: «Перемога – найкращий подарунок до Дня народження»

Беньямін Вербич: «Перемога – найкращий подарунок до Дня народження»

Півзахисник «Динамо» Беньямін Вербич, який у день гри з «Минаєм» відзначав День народження, прокоментував виїзну перемогу киян із рахунком 2:0:

- Звичайно, перемога – це найкращий подарунок до Дня народження. Усі хотіли перемогти, щоби залишитися на першому місці. Звичайно, було важко, особливо у другому таймі. "Минай" вийшов після перерви з настроєм забити нам м'яч. Ми зіграли не дуже добре, але все одно змогли перемогти та забрати до Києва три очки.

– Як хлопці привітали вас із Днем народження? Чого бажали?

- Привітали перед грою, бажали переважно здоров'я – ви ж знаєте, у мене були з ним певні проблеми. А також щастя, кохання. Тепер на нас чекає дуже довга дорога до Києва, а потім готуватимемося до наступної гри.

– Ви вийшли на поле з перших хвилин, як можете оцінити свою гру сьогодні?

- Були хороші епізоди, я міг би зіграти ще краще в моментах з останньою передачею, також два-три рази міг пробити по воротах, але не зробив цього. Думаю, це прийде з іграми. Я зробив усе, що зміг на полі, сподіваюся, це допомогло команді.

– Як вам атмосфера на трибунах?

- Хороша, особливо у другому таймі, коли глядачі відчули, що їхня команда може забити. А у першому таймі господарі навіть не переходили на нашу половину поля, не кажучи вже про небезпечні моменти. А після перерви ми трохи втратили концентрацію, і у «Миная» зразу з'явилися моменти. Такого більше не можна допускати. Думаю, з «Вересом» буде так само – вони намагатимуться нам забити, а ми маємо цьому запобігти.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер