Беньямін ВЕРБИЧ: «9-го травня на «Дніпро-Арені» буде видатний фінал»

Беньямін ВЕРБИЧ: «9-го травня на «Дніпро-Арені» буде видатний фінал»

Після гри футболіст поділився своїми враженнями:

- Ми знали, що «Дніпро-1» - дуже хороша команда, що вони йдуть першими в другій лізі. Ми поставилися до цієї зустрічі серйозно. Ми грали на хорошому стадіоні, при великій аудиторії і, думаю, добре виконали свою роботу.

- Наскільки складно вам було знайти мотивацію на цей матч після недавньої перемоги над «Шахтарем»?

- Ми всі професіонали, тож не складно. Ми знали, що від поєдинку з «Дніпро-1» залежить наша путівка у фінал, тому грали старанно.

- Вам стало легше грати після першого забитого м'яча чи другого?

- Найскладнішими були перші хвилини, при рахунку 0:0. Для суперника це була можливість зберегти його. Але потім господарі допустили помилки, ми скористалися ними, і в подальшому гра складалася для нас значно легше.

- Прокоментуйте момент з вашим забитим м'ячем.

- Руслан Ротань віддав мені прекрасну довгу передачу, я підхопив м'яч, і, пам'ятаючи про те, що до цього не використовував дві хороші можливості, пробив по воротах. Дуже радий, що м'яч опинився в сітці.

- Фінал Кубка України також пройде в Дніпрі. Як вам гралося тут?

- Ви знаєте, я на цьому стадіоні вперше і дуже вражений «Дніпро-Ареною». Вважаю, це приклад того, як повинен виглядати суто футбольний стадіон без бігових доріжок. Упевнений, 9-го травня у нас тут буде видатна гра проти «Шахтаря».

- Чого очікуєте від заключної частини сезону?

- Ми маэмо вигравати кожен наступний матч, - це головне правило. Якщо будемо його дотримуватися, перед останнім туром подивимося, як буде виглядати турнірна таблиця. Поки ж нам слід бути гранично сконцентрованими.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер