«Бешикташ» здолав «Трабзонспор»

Господарям поля вдалося забити два швидких голи. Спершу Родольфо результативно замкнув передачу Хатчінсона на сьомій хвилині, а ще за десять Тосун реалізував пенальті.

Гості відповіли «голом у роздягальню» на 41-й хвилині, відродивши тим самим інтригу в матчі. Однак «чорні орли», на відміну від поєдинку з «Наполі» у четвер, довели справу до переможного кінця. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:1.

У цій грі Шенол Гюнеш задіяв таких виконавців (4-2-3-1): Фабрі – Генюл, Родольфо, Марсело, Адріано – Хатчінсон, Озьякуп (Бек, 90)– Тосун, Арслан (Інлер, 67), Куарежма – Абубакар (Шишманоглу, 77).

За підсумками десяти турів «Бешикташ» зберігає за собою друге місце Суперліги з відставанням у два очки від «Істанбул Башакшехір».

Перед поїздкою до Києва команда Гюнеша проведе ще п'ять матчів, три в чемпіонатіі, один у національному Кубку і один у Лізі чемпіонів.