“Бешикташ” перемагає, Ільхан знов забиває

У 13-му турі чемпіонату Туреччини суперник “Динамо” по 1/16 фіналу Кубку УЄФА стамбульський “Бешикташ” на виїзді подолав “Алтай” 1:0.

Для “Чорних орлів” цей матч склався доволі важко – на 39-й хвилині було вилучено Тюмера Матина і більшість ігрового часу гості грали в меншості.

Єдиний гол у матчі на рахунку лідера “Бешикташа” Ільхана Мансиза. На 58-й хвилині, після пасу головою Ахмета, Ільхан з семи метрів розстріляв ворота “Алтая”.

Нагадаємо, що Ільхан пропустить перший матч проти ”Динамо”, а, можливо, через дискваліфікацію, не гратиме і 12-го грудня в Києві.

“Алтай” – “Бешикташ” - 0:1