«Бешикташ» зіграв внічию з «Генчлербірлігі»

На цей поєдинок головний тренер гостей Шенол Гюнеш виставив такий стартовий склад (1-4-2-3-1): Фабрі – Адріано, Тошич, Марсело, Генул – Уйсал, Арслан – Сахан, Таліска, Куарежма – Тосун.

У першому таймі при досить рівній грі рахунок на 27-й хвилині відкрив півзахисник господарів Гюрлер. В пасив ж гостей пішла жовта картка, зароблена через дві хвилини після пропущеного м'яча Тошичем, та до того ж вже на 16-й хвилині отримав травму Уйсал і заміть нього вийшов Родольфо.

У перерві для збільшення атакуючого потенціалу Гюнеш зняв з гри Сахана і кинув в бій потужного камерунського форварда Абубакара.

На 51-й хвилині гості зрівняли рахунок, після того, як свій шанс реалізував Таліска (на фото), скориставшись точною передачею Куарежми – 1:1.