Бетао та Нінкович: помстилися ПСЖ за «Динамо»

Немає сенсу говорити про те, хто в парі «Евіан» – ПСЖ вважався фаворитом. Але на полі стадіону «Парк де Спортс» за присутності 14 925 глядачів все виявилося інакше.

Парижани першими відкрили рахунок – голом відзначився Хав'єр Пасторе. Наприкінці першого тайму господарям вдалося відігратися завдяки влучному удару Сабера Халіфа.

Ані в другому таймі, ані в додатковий час, коли у ПСЖ було вилучено Т’ягу Мотту, незважаючи на тотальну перевагу гостей, команди більше не забивали.

А в лотереї під назвою серія пенальті більш успішними виявилися футболісти «Евіана». На влучні удари Соріна, Сагбо, Халіфа та Барбози з 11-метрової позначки ПСЖ відповів лише голом Лавецці. Ібрагимович із Т’ягу Сильвою забити з позначки не спромоглися.

Таким чином, «Евіан», перемігши в серії одинадцятиметрових 4:1, виборов путівку до півфіналу Кубка Франції!

Що стосується Мілоша Нінковича, то його було замінено на 69-й хвилині, а Бетао провів на полі весь матч.