Без Бетао «Евіан» поступився ПСЖ

Нагадаємо, зовсім нещодавно «Евіан» по пенальті переграв ПСЖ у чвертьфінальному матчі Кубка Франції.

Цього разу перемогу на «Парк де Спортс» за присутності 14 621 глядача здобули гості (епізод гри на фото). Єдиний гол на 50-й хвилині забив Пасторе.

Парижани догравали матч удев'ятьох після вилучень Вератті та Бекхема. А після матчу розпочалася бійка, після якої червону картку отримав і Халіфа.

Мілош Нінкович, який ще в цьому сезоні захищав кольори «Динамо», з'явився на полі у стартовому складі та відіграв 59 хвилин, залишивши поле вже за рахунку 0:1.

Орендований динамівець Бетао участі в матчі не брав, оскільки раніше поїхав до Бразилії у зв'язку з народженням доньки.

У наступному, 35-му турі, 4 травня «Евіан» зіграє в гостях із «Труа», а потім, 8 травня – у півфіналі Кубка Франції прийме на своєму полі «Лорьян».