Благодійні квитки на матч «Динамо» – «Дніпро-1»

Благодійні квитки на матч «Динамо» – «Дніпро-1»

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) від перших тижнів повномасштабної війни бере активну участь у різноманітних проектах допомоги нашій країні. Ще у жовтні минулого року наш клуб та фандрейзингова платформа UNITED24 підписали меморандум про співпрацю.

Першою спільною акцією став транш від «Динамо» у розмірі 250 000 фунтів стерлінгів, зібраних під час благодійних матчів, для відновлення зруйнованого відділення Чернігівської міської лікарні № 3.

Зараз «Динамо» та UNITED24 продовжують чергову спільну акцію. Ми розуміємо, що потрібно активно рухатись у напрямку допомоги Україні у різних сферах, отже наступним кроком є реалізація благодійних квитків.

Футбольний клуб «Динамо» запускає онлайн продаж благодійних квитків на матч 11-го туру VBET Ліги, у якому наш клуб прийматиме «Дніпро-1».

Важливо! Ці квитки не дають права відвідати матч на стадіоні.

У зв’язку з воєнним станом вболівальники не можуть відвідувати матчі улюбленого клубу, проте кожен охочий може придбати благодійний квиток і таким чином долучитися до збору коштів через фандрейзингову платформу UNITED24. 100% вартості квитків будуть перераховані на медичну допомогу.

У продажі будуть квитки трьох категорій. Кожен уболівальник, який придбає благодійний квиток, візьме участь у розіграші подарунків від «Динамо» та партнерів клубу.

1 категорія (квитки по 150 грн) – розіграш ігрової футболки одного з гравців нашої команди безпосередньо з матчу «Динамо» – «Дніпро-1»

2 категорія (квитки по 100 грн) – розіграш брендового подарунка від New Balance

3 категорія (квитки по 50 грн) – розіграш подарунка від офіційного фан-шопу «Динамо» Київ

Крім того, кожен, хто придбає благодійний квиток, отримає разову знижку в офіційному клубному фан-шопі:

1 категорія (150 грн) – 10%

2 категорія (100 грн) – 7%

3 категорія (50 грн) – 5%

В кінці сезону серед тих вболівальників, які придбають благодійні квитки на кожен матч, буде проведено окремий великий розіграш подарунків від клубу!

Купуйте благодійні квитки на матчі «біло-синіх» та допомагайте рятувати життя разом із «Динамо» та UNITED24!

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер