Благодійні квитки на матч «Динамо» – «Рух»

Благодійні квитки на матч «Динамо» – «Рух»

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) від перших тижнів повномасштабної війни бере активну участь у різноманітних проектах допомоги нашій країні. Ще у жовтні минулого року наш клуб та фандрейзингова платформа UNITED24 підписали меморандум про співпрацю.

Футбольний клуб «Динамо» запускає онлайн продаж благодійних квитків на матч 15-го туру VBET Ліги, у якому наш клуб прийматиме львівський «Рух» (26 листопада 2023 року).

Придбати квитки можна на сайті Kontramarka або на сайті Tickets Box.

Важливо! Ці квитки не дають права відвідати матч на стадіоні.

У зв’язку з воєнним станом вболівальники не можуть відвідувати матчі улюбленого клубу, проте кожен охочий може придбати благодійний квиток і таким чином долучитися до збору коштів через фандрейзингову платформу UNITED24. 100% вартості квитків будуть перераховані на медичну допомогу.

У продажі будуть квитки трьох категорій. Кожен уболівальник, який придбає благодійний квиток, візьме участь у розіграші подарунків від «Динамо» та партнерів клубу.

1 категорія (квитки по 150 грн) – розіграш ігрової футболки одного з гравців нашої команди безпосередньо з матчу «Динамо» – «Рух»

2 категорія (квитки по 100 грн) – розіграш брендового подарунка від New Balance

3 категорія (квитки по 50 грн) – розіграш подарунка від офіційного фан-шопу «Динамо» Київ

Крім того, кожен, хто придбає благодійний квиток, отримає разову знижку в офіційному клубному фан-шопі:

1 категорія (150 грн) – 10%

2 категорія (100 грн) – 7%

3 категорія (50 грн) – 5%

В кінці сезону серед тих вболівальників, які придбають благодійні квитки на кожен матч, буде проведено окремий великий розіграш подарунків від клубу!

Купуйте благодійні квитки на матчі «біло-синіх» та допомагайте рятувати життя разом із «Динамо» та UNITED24!

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер