Благодійний матч. «Базель» - «Динамо». Трансляція 4 травня о 20:00

Благодійний матч. «Базель» - «Динамо». Трансляція 4 травня о 20:00

Наступний поєдинок у рамках благодійного турне, що проходить під гаслом «Match for Peace! Stop the War!» («Матч за Мир! Зупинимо Війну!»), київське «Динамо» проведе у швейцарському Базелі проти однойменної місцевої команди.

Матч відбудеться у середу, 4 травня, на стадіоні «Санкт-Якоб» та розпочнеться о 19:00 за місцевим часом (20:00 за Києвом).

Для входу на стадіон необхідно отримати безкоштовний квиток, який можна забронювати за посиланням  https://tickets.fcb.ch/shop/2. На одну особу можна забронювати не більше шести квитків.

В якості альтернативи також можна придбати до шести квитків у фан-шопі, розташованому на території стадіону «Санкт-Якоб», або в «FCB-Stadtlaade», що знаходиться на пристані Базеля. Зважаючи на те, що матч благодійний, кожен уболівальник сам вирішує для себе, скільки він може пожертвувати для придбання квитків. Пожертвування можна зробити відразу після отримання квитка або в день матчу за допомогою QR-коду.

Нагадаємо, мета проведення благодійних матчів «Динамо» – інформування міжнародної спільноти про жахливу війну в Україні та збір коштів для підтримки українців, які постраждали від російської воєнної агресії. Усі кошти, отримані в якості пожертвувань та донати до й під час матчу «Базель» – «Динамо», будуть направлені на офіційні рахунки в НБУ Міністерства соціальної політики України для вирішення найбільших гуманітарних проблем, що виникли через повномасштабну війну рф в Україні.

Трансляція матчу відбудеться на телеканалах 2+2, 1+1 international, Уніан, M1 та Динамо Київ TV, відеосервісах 1+1 video, Vodafone TV та Київстар ТБ, YouTube-каналах Динамо Київ, ТСН, 2+2, Профутбол та Footballhub. 


Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер