Благодійний матч. «Л’Успіталет» – «Динамо» - 2:2. Звіт про матч

Благодійний матч. «Л’Успіталет» – «Динамо» - 2:2. Звіт про матч

10 червня футболісти ДЮФШ «Динамо» імені Валерія Лобановського вікової категорії U16 (2006 року народження) провели благодійний матч в Іспанії.

Гра відбулася на підтримку українських медичних закладів, які потребують рентген-апаратів С-арки. Орієнтовна вартість одного апарату становить 100 000 доларів. Таке обладнання використовується для операцій під контролем рентгенівського опромінення, таких як вилучення осколків або фіксація кісток.

Підопічні Олексія Дроценка та Павла Чередніченка зіграли проти команди «Л'Успіталет» із Каталонії, що виступає у п'ятому за силою дивізіоні Іспанії – Терсері КІФФ. Суперник «біло-синіх» зіграв змішаним віковим складом.

Матч відбувся у місті Успіталет-де-Лебрегат у Каталонії на стадіоні «Фейха Льарга». Вхід на трибуни для громадян України був безкоштовним.

Кияни розпочали гру активно і відкрили рахунок вже на 4-й хвилині, щоправда, не без допомоги каталонців. Після навісу з кутового м’яч зрізав у власні ворота Ібрагім Ісмаїлов. Забитий м’яч «біло-сині» присвятили травмованому партнеру по команді, Матвію Пономаренку.

Цей гол додав упевненості киянам, і вони більше контролювали м’яч, все частіше створюючи загрози воротам Нарциса Савова. Вкрай небезпечним був удар Кирила Пашка на 8-й хвилині зустрічі, коли м’яч просвистів поруч із дев’яткою.