Богданов проти Макаренка та Петрова

Незважаючи на чудову весняну погоду, до стадіону «Авангард» в Ужгороді, який вміщує 12 000 глядачів, прийшло зовсім небагато людей. Саме «каноніри» вважалися фаворитами цього протистояння. І свій статус кияни підтвердили вже у першому таймі, тричі влучивши у ворота «Говерли». Точними ударами відзначилися Гоменюк, Шарпар та Ткачук. У другій 45-хвилинці орендований динамівець Кирило Петров скоротив розрив у рахунку, але на цьому ужгородці й зупинилися  1:3.

Усі 90 хвилин у матчі провели ще двоє динамівців Андрій Богданов («Арсенал») та Євген Макаренко («Говерла»). Обидва футболісти відіграли по 90 хвилин, а останній знову був капітаном своєї команди (на фото).

У наступному, 27 турі, «Говерла» вдома зіграє з «Карпатами», а «Арсенал» прийме «Кривбас».