«Боруссія» - «Динамо»: коментарі учасників матчу

«Боруссія» - «Динамо»: коментарі учасників матчу

Гравці київського «Динамо» Георгій Бущан та Олександр Караваєв, а також динамівець Алан Ауссі, який зіграв за дортмундську «Боруссію», у стані якої він зараз перебуває та тренується, поділилися враженнями від благодійного матчу на «Сігнал Ідуна Парк».

Георгій Бущан:

- Емоції від гри дуже позитивні, хоча всередині у нас відчувається внутрішня тривога. Але сьогодні була чудова атмосфера на трибунах.

Та невелика справа, яку ми можемо сьогодні робити – приносити бодай якусь радість нашому народу. Грали з думками про Україну і намагалися показати красивий футбол.

Олександр Караваєв:

- Нам дають сил ЗСУ, наші волонтери, ті, хто боронять нашу країну. Коли ми заходимо в інтернет, читаємо новини, звісно, кожного дня ми чекаємо, що настане мир. Але коли ми бачимо, що наші воїни так мужньо захищають нашу країну і виборюють кожен клаптик нашої землі, це надає нам сил. Якщо вони це можуть, значить нам буде ще легше робити свою справу, тому що ми знаємо, що в нашого народу є така сила, така міць.

Алан Ауссі:

- Звісно, в мене найкрутіші враження від матчу. Гадаю, кожен маленький хлопчик мріє одного дня вдягнути джерсі такого великого клубу на такому стадіоні та ще й у грі проти клубу, за який він виступав до цього. Це великий момент для мене, для моєї родини. Я дуже щасливий.

Моїм друзям на фронті зараз дуже тяжко. Я кожен день з ними на зв’язку, питаю у них, чи є у них вода, їжа, чи все у них добре. Звісно, я про них турбуюсь, адже це мої ліпші друзі. Ще недавно було зовсім інше життя, набагато краще. Я вірю, що таких людей, як мої друзі, дуже багато, і вони врятують нашу країну. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер