«Боруссія» у присутності Реброва знову виграла 2:0

Голи, які принесли команді Люсьєна Фавра першу перемогу в офіційному матчі нового сезону, прийшли в останні 20 хвилин другого тайму, після влучних ударів венесуельця Хуана Аранго (на фото, 70) та норвежця Хаварда Нордтвейта (90).

Серед глядачів на новенькій арені «Нойєр Тіволі» (вміщує 32,960) був і помічник Юрія Сьоміна Сергій Ребров, який спеціально прилетів для перегляду майбутнього суперника «Динамо».

Нагадаємо, що і попередній перегляд Ребровим "Боруссії" в англійському Норвічі також закінчився перемогою німецького клубу з таким самим рахунком 2:0.

Склад «Боруссії»: Тер Штеген - Янчке, Домінгес, Штранцль, Демс (к), - Херман (Рінг, 60), Нордтвейт, Чака, Аранго (Вендт) - Де Йонг, Де Камарго (Ханке, 75).