Браун Ідейє допоміг збірній Нігерії пробитись на Кубок африканських націй

Незважаючи на комфортний рахунок у першому матчі (результативна нічия 2:2), «супер орли» з перших хвилин взялися за справу. Не встигли секундна стрілка зробити повний оберт, як форвард "Селтіка" Ефе Амброуз відправив м'яч у сітку гостей, поклавши початок розгрому.

За збірну Нігерії забивали також Ахмед Муса, Віктор Мозес (дубль), Джон Обі Мікел та Уче Ікечукву. За Ліберію відзначився 22-річний представник чемпіонату Малайзії Патрік Велха. Підсумковий рахунок зустрічі - 6:1.

Браун Ідейє (на фото) з'явився на полі на 77-й хвилині матчу, замінивши Носу Ігіебора з іспанського «Бетіса». Ця поява на полі (після довгої перерви) стала для динамівця четвертою в національній збірній своєї країни.

Наступний свій матч нігерійці проведуть 14 листопада в Майамі. Суперником африканської команди виступить збірна Венесуели.