Чемпіонат U19. 12-й тур. «Динамо» — «Дніпро-1». Прев’ю матчу

У неділю, 24-го жовтня, відбудеться матч 12-го туру чемпіонату України U19, у якому київське «Динамо» прийматиме «Дніпро-1».

Поєдинок пройде у Віті-Литовській на одному з полів НТБ «Динамо», початок о 13:00.

«Динамо» U19 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 3 місце (25 очок після одинадцяти матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів – 13:9

Останні 5 домашніх матчів: 4 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів – 26:5

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 11 матчів – Олександр Яцик (945 хвилин), Антон Царенко (824), Ігор Горбач (471), 10 – Костянтин Вівчаренко (831), Максим Дячук (781), Самба Діалло (711), Навін Малиш (704), Артем Бенедюк (538), 9 – Назар Волошин (722), Ілля Скрипник (418), Артем Шулянський (355).

Воротар №1: Руслан Нещерет (6 матчів, пропустив 7 м’ячів)

Найкращі бомбардири в чемпіонаті: Самба Діалло, Антон Царенко (по 7 м'ячів)

Дискваліфіковані: Самба Діалло

Під загрозою дискваліфікації: Арсеній Філатов, Костянтин Вівчаренко, Максим Дячук, Володимир Бражко (по 3 попередження).

«Дніпро-1» U19 (Дніпро)

Позиція в чемпіонаті: 9 місце (15 очок після десяти матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 2 поразки, різниця м'ячів – 9:11

Останні 5 виїзних матчів: 2 перемоги, 3 поразки, різниця м'ячів – 8:10

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 10 матчів – Микита Кононов (842 хвилини), Богдан Попов (822), Богдан Чалий (732), 9 – Яків Кінарейкін (722), Сергій Лебедєв (719), Даніель Ківінда (711), Максим Мельниченко (679), Крістіан Свистун (573).

Воротар №1: Яків Кінарейкін (9 матчів, пропустив 16 м’ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Даніель Ківінда (8 голів)

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Ілля Єршов, Микита Кононов, Іван Матюшенко, Богдан Чалий (по 3 попередження).

Офіційні особи матчу

Головний арбітр – Максим Скрипник (Київська обл.)

Асистенти арбітра – Микола Медяник (Київ), Владислав Мошковський (Київська обл.)

Четвертий арбітр – Микола Шевель (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу – Сергій Дзюба (Київ)

Останній матч між командами

Сезон 2020/21. Чемпіонат U19. 21-й тур

«Динамо» – «Дніпро-1» – 1:0 (0:0)

«Динамо»: Ігнатенко – Д.Мащенко (Малиш, 63), Дячук, Філатов, Бенедюк – Тлумак, Яцик (К), Царенко (Ісадченко, 87), Власов (Велетень, 26), Блізніченко (Скрипник, 74) – К.Попов (Горбач, 87).

«Дніпро-1»: Кінарейкін – Бойко (Стельмащук, 58), Головацький, Б.Попов, Кобельчук, Соловйов, Мисляй (Копил, 58), Лебедєв (Янюк, 69), Свистун, Кравченко (Овсяннік, 66), Бутіч (К).

Гол: Велетень (82).

Попереджений: Лебедєв (44).

У компенсований до першого тайму час Кирило Попов не реалізував пенальті.