Чемпіонат U19. 14-й тур. «Динамо» — «Ворскла». Прев’ю матчу

У суботу, 6-го листопада, відбудеться матч 14-го туру чемпіонату України U19, у якому київське «Динамо» прийматиме полтавську «Ворсклу».

Поєдинок пройде у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, початок о 13:00.

«Динамо» U19 (Київ)

Позиція в чемпіонаті: 3 місце (28 очок після тринадцяти матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів – 8:7

Останні 5 домашніх матчів: 4 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів – 24:4

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 13 матчів – Олександр Яцик (1125 хвилин), Антон Царенко (923), Ігор Горбач (546), по 12 – Максим Дячук (916), Навін Малиш (864), по 11 – Костянтин Вівчаренко (921), Артем Бенедюк (628), Ілля Скрипник (517), Артем Шулянський (442).

Воротар №1: Руслан Нещерет (7 матчів, пропустив 7 м’ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Антон Царенко (8 м'ячів)

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Арсеній Філатов, Костянтин Вівчаренко, Максим Дячук, Володимир Бражко (по 3 попередження).

«Ворскла» U19 (Полтава)

Позиція в чемпіонаті: 5 місце (26 очок після тринадцяти матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 2 перемога, 2 нічиї, 1 поразка, різниця м'ячів – 5:4

Останні виїзні матчі: 1 перемога, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів – 4:5

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 13 матчів – Віталій Мороховець (1113 хвилин), Станіслав Прус (956), по 12 – Павло Ісенко (1080), Амількар Коджові (774), по 11 – Ілля Крупський (944), Іван Нестеренко (877), Оскар Мкомола (718), Кирило Книш (698), Дмитро Черниш (683), Черіф Конате (511).

Воротар №1: Павло Ісенко (12 матчів, пропустив 11 м’ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Черіф Конате (5 голів)

Дискваліфікований: Олександр Пось

Під загрозою дискваліфікації: Оскар Мкомола, Євген Павлюк (по 3 попередження).