Чемпіонат U19. 5-й тур. «Динамо» – «Десна» – 9:0. Звіт про матч

У рамках 5-го туру юнацького чемпіонату України U19 київське «Динамо» приймало на заміській базі у Віті-Литовській чернігівську «Десну».

Під час підготовки до сезону підопічні Ігоря Костюка зустрічалися з чернігівськими однолітками, і тоді мінімально поступилися – 1:2. Тому налаштованість на звітний поєдинок була максимальною, навіть попри те, що «Десна» програла всі свої офіційні поєдинки.

Відкрити рахунок «біло-синім» удалося на 10-й хвилині. Царенко вивів до воріт Діалло, і Самба, опинившись перед воротарем, пробив у кут – 1:0.

Не минуло й кількох хвилин, а на табло вже загорілося «2:0». Горбач заробив штрафний удар у кількох метрах від карного майданчика, Вівчаренко пробив над стінкою – м’яч від поперечини перетнув лінію воріт та вилетів у поле, але арбітр зафіксував узяття воріт гостей.

На 30-й хвилині положення чернігівців стало скрутним. Шостка грубо зіграв проти Волошина перед штрафним майданчиком, і арбітр після перегляду VAR вилучив грубіяна, залишивши чернігівців у меншості.

Чергової зміни рахунку довелося чекати до останніх хвилин першого тайму. Бражко відібрав м’яча в центрі поля, віддав пас на Яцика, а капітан вивів до воріт Волошина. Назар, хоч і перебував під гострим кутом, зміг поцілити у ворота повз воротаря – 3:0.

На 43-й хвилині шедевр видав Діалло. Змістившись трохи до центру, Самба завдав потужного удару метрів із 28-ми, і м’яч транзитом від поперечини затріпотів у сітці воріт – 4:0.

А перед самою перервою після атаки правим флангом Царенко отримав м’яча у штрафному майданчику та пробив у дальній кут – 5:0.

Парад забитих голів продовжився після перерви. Щойно гра поновилася, як Діалло, немов ніж крізь масло, пройшов до штрафного майданчика з лівого флангу та поцілив у дальній кут – 6:0. Хет-трик сенегальського легіонера «Динамо»!

На 66-й хвилині Діалло ще й відзначився гольовим пасом, зручно простріливши з лівого флангу, а Волошин замкнув ударом із восьми метрів – 7:0.

На 71-й хвилині дубль оформив наш крайній захисник Вівчаренко, вдало підключившись на подачу з кутового та точно пробивши головою в кут – 8:0.

А слідом за Діалло ще один хет-трик у матчі оформив Волошин. Назар прийняв на голову м’яку передачу Мельниченка, розвернувся у штрафному майданчику та зльоту поцілив у ворота.

9:0 – більш ніж переконлива перемога «Динамо», завдяки якій «біло-сині» випереджають за додатковими показниками в турнірній таблиці донецький «Шахтар» та львівський «Рух», які так само поки очок не втрачали.

Чемпіонат U19. 5-й тур

«Динамо» – «Десна» – 9:0 (5:0)

21.08.2021. Віта-Литовська, НТБ «Динамо»

«Динамо»: 35. Нещерет (12. Тугай, 46), 22. Малиш, 13. Філатов (4. Боль, 60), 2. Вівчаренко, 8. Бенедюк, 17. Бражко (18. Мельниченко, 63), 6. Яцик (31. Шулянський, 46), 11. Царенко (5. Скрипник, 46), 30. Діалло, 10. Волошин, 9. Горбач.

«Десна» (стартовий склад): 1. Сидоренко, 22. Демяненко, 2. Легкобіт, 15. Шостка, 6. Степанов, 18. Коршун, 10. Макаренко, 17. Безгубченко, 8. Мочуляк, 19. Божок, 7. Хапілін.

Голи: Діалло (10, 43, 47), Вівчаренко (12, 71), Волошин (38, 66, 82), Царенко (45+2).

Вилучений: Шостка (30).