Чемпіонат U19. «Чорноморець» - «Динамо» 0:2: числа та факти

У 4-му турі юнацького чемпіонату України «Динамо» на виїзді перемогло «Чорноморець» з рахунком 2:0. До вашої уваги добірка цікавих чисел та фактів за підсумками цієї гри.

·      280-й матч «Динамо» в чемпіонатах U19: +213=29-38 м’ячі 781-229, в тому числі 20-й з «Чорноморцем»: +14=2-4 м’ячі 45-15.

Ювілейні ігри «Динамо» з «Чорноморцем» в чемпіонатах U19

№       Дата   Рахунок (поле)     Тренер «Динамо»

20       Чорноморець +14=2-4       45-15 19.08.2023

·      11-й гол в чемпіонатах U19 забив Дмитрій Кремчанін, який стає автором рекордного, 780-го, голу юнаків «Динамо», 6-й – Олексій Гусєв.

·      Перервалася серія перемог динамівців з великими рахунком, яка тривала 3 гри.

·      Завершилася гольова серія Матвія Пономаренка, яка тривала 3 гри – 6 голів.

·      30-й матч в юнацьких чемпіонатах провів Кирило Осипенко, 25-й – Назар Балаба, в тому числі 5-й в статусі капітана «Динамо».

·      «Динамо» не пропускає голів з початку юнацького чемпіонату, а загалом впродовж 368-ми хвилин.

Найдовші стартові сухі серії «Динамо» в чемпіонатах U19

Хвилини       Сезон           Початок       Завершення Суперник     Рахунок (поле)

360’     2023/2024*  29.07.2023   …

181’     2017/2018    05.08.2017   02.09.2017   Арсенал 6:1 (г)

127’     2012/2013    25.07.2012   01.08.2012   Карпати 2:1 (д)

109’     2021/2022    31.07.2021   07.08.2021   Зоря   4:2 (г)

Примітка: * серія триває.

·      Вячеслав Суркіс провів свій 4-й «сухий» матч в складі «Динамо».

·      27-й раз юнаки «Динамо» перемагають з рахунком 2:0, в тому числі 8-й раз на чужому полі.

·      124-й «сухий» матч «Динамо», в тому числі 49-й гостьовий.