Чемпіонат U19. «Динамо» – «Дніпро-1». Прев’ю матчу

У неділю, 22 жовтня, київське «Динамо» проведе матч 11-го туру в чемпіонаті України серед юнацьких команд сезону-2023/2024. Суперником «біло-синіх» стане СК «Дніпро-1».

Гра відбудеться на одному з полів заміської бази «Динамо» у Віті-Литовській, початок – о 13:00

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в чемпіонаті: 3 місце (23 очки після десяти матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів – 10:6

Останні домашні матчі: 4 перемоги, 1 нічия, різниця м'ячів – 14:2

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 10 матчів – В’ячеслав Суркіс, Тарас Михавко (по 900 хвилин), Олексій Гусєв (873), Назар Балаба (813), Данило Іщенко (774), Матвій Пономаренко (748), Кирило Осипенко (743), Дмитрій Кремчанін (669), Владислав Калин (431).

Воротар №1: В’ячеслав Суркіс (10 матчів, пропустив 7 м’ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Матвій Пономаренко (10 м’ячів)

Дискваліфіковані: Назар Балаба

Під загрозою дискваліфікації: Кирило Осипенко (3 попередження)

СК «ДНІПРО-1»

Позиція в чемпіонаті: 4 місце (23 очки після десяти матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 5 перемог, різниця м'ячів – 13:2

Останні виїзні матчі: 3 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів – 10:5

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 10 матчів – Максим Мельниченко (900 хвилин), Данило Хан (781), по 9 – Варжау (810), Денис Жданов (697), Ілля Баденко (573), по 8 – Олексій Авраменко (674), Максим Шолупець (487), Ілля Єршов (371).

Воротар №1: Владислав Крапивцов (7 матчів, пропустив 6 м’ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Венделл (4 м’ячі)

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Варжау, Максим Терещенко (по 3 попередження)

Суддівські призначення

Арбітр – Артеменко А.І. (Миколаїв)

Асистенти арбітра – Буток О.І., Ожійов К.П. (обидва – Суми)

Четвертий арбітр – Михайлюк А.В. (Житомир)

Спостерігач арбітражу – Дзюба С.М. (Хмельницький)

Останній матч між командами

Чемпіонат U19 2022/2023. 17-й тур

«Дніпро-1» – «Динамо» – 1:1

10.03.2023. Львів. Стадіон «Сокіл»

«Дніпро-1»: Крапивцов, Свистун, Терещенко, Авраменко, Гульєрме Варжау, Єршов (Баденко, 46), Мельниченко, Леонардо Гомес (Раско, 89), Гаджиєв (Шолупець, 60), Жданов, Рустамов (Янко, 67).

«Динамо»: Ігнатенко, Гусєв, Балаба, Єременко, Бенедюк, Малиш, Кремчанін, Василець (Шарай, 87), Саленко (Бойченюк, 68), Слесар, Горбач (Зоренко, 61).

Голи: Баденко (66) – Кремчанін (34).

Попереджені: Терещенко (37), Янко (90+3) – Горбач (37), Зоренко (64)