Чемпіонат U19. «Динамо» – ЛНЗ – 10:0: числа та факти

У рамках 5-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд «Динамо» розгромило черкаський ЛНЗ – 10:0. Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами матчу.

·        Юнаки «Динамо» провели 3-й матч проти ЛНЗ і здобули 3-тю велику перемогу, різниця м’ячів 20-1.

·        115-та велика перемога «Динамо» в чемпіонатах U19, в тому числі 3-тю над ЛНЗ.

·        «Динамо» 2-й раз стає співавтором найбільшої перемоги серед усіх клубів в чемпіонатах U19

Найбільші великі перемоги в Чемпіонатах України U19 (2012 – 31.08.2024)

9:0 (д) 02.10.2019   Зоря  Десна

·        Юнаки «Динамо» встановили клубний рекорд, забивши 7 голів в першому таймі одного матчу в чемпіонатах U19.

Матчі «Динамо» з найбільшою кількістю голів в першому таймі в чемпіонатах України U19 (2012 – 31.08.2024)

Голи     Дата          Суперник    Рахунок (поле)
7   31.08.2024   ЛНЗ     10:0 (д)
6   13.09.2019   Львів     8:0 (г)
6   21.02.2021   Десна     10:0 (г)
5   03.09.2014   Волинь     5:0 (д)
5   10.08.2018   Десна     10:1 (г)
5   21.08.2021   Десна     9:0 (д)

·        Рекордний, 26-й, хет-трик «Динамо» в чемпіонатах U19, в тому числі 1-й в поточному сезоні.

·        2-й хет-трик в чемпіонатах U19 оформлює Владислав Герич.

·        1-й дубль в юнацьких чемпіонатах України оформлює Александре Пеікрішвілі (у 4-й грі), який стає автором 1-го «грузинського» дубля юнаків «Динамо».

·        150-а перемога юнаків «Динамо» при Ігорю Костюку у всіх турнірах: 140-а – в чемпіонатах (ЧУ) та 10 – в Юнацькій лізі УЄФА.

Ювілейні перемоги «Динамо» при Ігорю Костюку у всіх турнірах

№     Дата      Турнір    Суперник   Рахунок (поле)

1-а    05.08.2017  ЧУ     Олександрія  4:0 (г)

50-а   30.08.2019  ЧУ     Колос        2:1 (д)

100-а  23.02.2022  ЧУ     Інгулець     3:0 (д)

150-а  31.08.2024  ЧУ     ЛНЗ          10:0 (д)

·        Серія «Динамо» без пропусків голів триває 284 хвилини.

·        10-й гол в чемпіонатах U19 в складі «Динамо» забив Віталій Лобко.

·        45-й матч в юнацьких чемпіонатах провів Давид Білий: 17-й – в «Динамо» та 28 – в «Зорі».

·        30-й матч в чемпіонатах U19 за «Динамо» провів Денис Дикий.