Чемпіонат U19. «Динамо» – «Оболонь» – 1:0: числа та факти

У рамках 17-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» обіграло столичну «Оболонь» – 1:0. Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами поєдинку.

·      Юнаки «Динамо» провели 2-й матч проти «Оболоні» і далі очок не втрачають, зберігаючи при цьому свої ворота «сухими»: різниця м’ячів 8-0.

·      150-й домашній матч «Динамо» в чемпіонатах U19: +126=14-10, різниця м’ячів 446-92.

Ювілейні домашні матчі «Динамо» в чемпіонатах U19

№       Дата  Суперник   Рахунок      Тренер «Динамо»

1-й      25.07.2012   Ворскла      2:0     Валентин Белькевич

50-й    06.04.2016   Ворскла      2:0     Унаї Мельгоса

100-й  22.11.2019   Металург З 5:1     Ігор Костюк

150-й  08.12.2023   Оболонь     1:0     Ігор Костюк

·      Переможна домашня серія юнаків «Динамо» триває 6 ігор, різниця м’ячів 10:1.

·      «Динамо» на своєму полі не пропускає голів в чемпіонаті U19 впродовж 405-ти хвилин.

·      Гольова серія юнаків «Динамо» з 29 липня триває 17 ігор – 44 голи.

·      125-та перемога «Динамо» при Ігорю Костюку в чемпіонатах U19.

Ювілейні перемоги «Динамо» при Ігорю Костюку в чемпіонатах U19

№       Дата   Суперник    Рахунок (поле)

1-а      05.08.2017   Олександрія          4:0 (г)

25-а    27.09.2018   Ворскла      2:0 (г)

50-а    27.10.2019   Шахтар        2:1 (г)

75-а    06.05.2021   Маріуполь   4:1 (д)

100-а  25.11.2022   Металіст 1925       3:0 (д)

125-а  08.12.2023   Оболонь     1:0 (д)

·      Дмитро Кремчанін стає автором 250-го домашнього голу «Динамо» при Ігорю Костюку в чемпіонатах U19.

·      80-а домашня перемога «Динамо» при Ігорю Костюку у всіх турнірах: 72-а - в чемпіонатах U19 та 8 – в Юнацькій лізі УЄФА.

·      Дмитро Кремчанін забиває гол на 3-й хвилині матчу і стає автором одного з найшвидших голів «Динамо» в чемпіонатах U19: на 1-й хвилині забито 2 голи, на 2-й – 8 та на 3-й – 10.

·      Вячеслав Суркіс провів свій 9-й «сухий» матч в складі «Динамо» і вийшов на 8-ме місце в «сухому» списку воротарів-динамівців, випередивши на одну гру Дмитра Фастова.

·      1-й матч в статусі капітана «Динамо» провів Андрій Маткевич, який стає 44-м капітаном-динамівцем у всіх турнірах.

·      30-й матч в чемпіонатах U19 відіграв Іван Котуха.

·      У 2-му для себе юнацькому клубі, «Динамо», дебютує Давид Білий, який раніше провів в складі «Зорі» 28 ігор (5 голів).

·      29-й раз юнаки «Динамо» перемагають з рахунком 1:0, в тому числі 16-й раз на своєму полі.