Чемпіонат U19. «Динамо» - «Оболонь» – 1:0. Звіт про матч

У п’ятницю, 8-го грудня, в рамках 17-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося зі столичною «Оболонню». Цей матч був домашнім для нашої команди й проходив у манежі заміської клубної бази «біло-синіх» у Конча-Заспі. Зазначимо, що у попередніх турах динамівці набрали 35 очок і посідали перше місце у турнірній таблиці. А «Оболонь» з 14 очками перебувала на 12-й сходинці. Також зазначимо, що для нашої команди поєдинок з «пивоварами» став завершальним у першій частині сезону перед зимовою перервою.

Поєдинок розпочався дуже активно. Першого небезпечного удару по воротах завдали гравці гостей – Суркіс в ефектному стрибку зміг перевести м’яч вище поперечини на кутовий. А ось забили першими динамівці, причому, вже на 3-й хвилині поєдинку. В атаці у відповідь Маткевич доставив м’яч до штрафного майданчика, там Лобко скинув його трохи назад Кремчаніну, і Дмитро невідпорним ударом з півкола перед штрафним майданчиком вразив ворота, вивівши свою команду уперед – 1:0.

Надалі динамівці активно пресингували суперника, вчасно вступали у боротьбу за м’яч та перехоплювали його, перемістивши гру на половину поля суперника. Хорошого удару низом завдав Саленко – м’яч пролетів поруч зі стійкою. Кілька разів господарі загрожували воротам «пивоварів» після стандартних положень, але протягом певного часу «Оболонь» помилок у захисті не припускалася. Причому, опонентам вдавалися достатньо гострі випади до володінь «біло-синіх», але, на щастя, голкіпер Суркіс та захисна ланка нашої команди збоїв не давали.

Гра проходила під контролем нашої команди, але занадто небезпечних моментів наприкінці першого тайму не виникало.

У другому таймі малюнок гри не змінився – основні події відбувалися на половині поля «Оболоні», але у завершальній стадії нашим футболістам трохи не щастило. Багато спроб блокувалися суперником, у деяких випадках наших футболістів підводила реалізація, як, наприклад, у моменті, коли після навісу з глибини поля головою пробивав Янчишин. Або коли з ударом Маткевича впорався воротар, а добивання того ж Янчишина виявилося неточним.