Чемпіонат U19. «Динамо» - «Олександрія» – 3:0. Звіт про матч

Чемпіонат U19. «Динамо» - «Олександрія» – 3:0. Звіт про матч

У середу, 9 листопада, юнацька команда київського «Динамо» провела зустріч 12-го туру чемпіонату U19, в рамках якого вдома на НТБ «Динамо» у Кончі-Заспі приймала «Олександрію». Це був матч між лідерами юнацького чемпіонату, адже «Олександрія» з 24-ма очками перебувала на другому місці у турнірній таблиці, а «Динамо» - з 21 заліковим пунктом на третьому, щоправда, наша команда провела на один поєдинок більше.

Матч стартував із більш ніж півторагодинною затримкою через повітряну тривогу, яка розпочалася безпосередньо перед стартовим свистком. Але команди все одно продемонструвати цікаву та видовищну гру.

Поєдинок розпочався не надто активно та проходив не на дуже високій швидкості. У перші хвилини команди не створювали небезпечних моментів біля воріт одна одної. За перші 10 хвилин гості лише виконали кілька стандартних положень, зокрема, штрафний та кутовий удари, але динамівські захисники зіграли надійно. А ось відповідь киян була гідною: Діалло пройшов лівим флангом, обіграв одразу кількох суперників та зробив чудову прострільну передачу до штрафного майданчика – Маткевичу залишалося з кількох метрів у дотик спрямувати м’яч у сітку.

Одразу після цього небезпеку біля чужих воріт створювали Горбач та той же Маткевич, але до влучного удару по воротах справа не дійшла. У другій половині тайму Базаєв виконав небезпечний штрафний удар метрах в 20-ти від воріт, але його підвела реалізація. «Олександрія» застосовувала агресивний пресинг, але часто порушувала правила в атаці. Незабаром динамівці взяли гру під свій контроль та перемістили її на чужу половину поля.

Біля протилежних же воріт чудово із суперником розібрався Яцик, але його трохи підвела реалізація. Згодом Діалло ледь не замкнув дальню стійку після чергової стрімкої атаки киян. Незадовго до свистка на перерву міг подвоювати рахунок Боль, який завдавав удару головою після навісу від кутової позначки, але трохи промахнувся. А завершився тайм спробою відзначитися Діалло, який намагався замкнути дальню стійку після подачі зі штрафного.

Другий тайм розпочався з атак динамівців, проте ближчими до взяття воріт були якраз гості: Ігнатенко в ефектному та не менш ефективному стрибку врятував свою команду після удару Євтушенка з лінії штрафного майданчика під поперечину, перевівши м’яч на кутовий. А через кілька хвилин арбітр призначив вільний удар із лінії воротарського майданчика, але і тут Ігнатенко був на висоті, заблокувавши удар. У наступному епізоді вже динамівським захисникам довелося страхувати свого воротаря та виносити м’яч з лінії воріт після удару Гунічева.