Чемпіонат U19. «Динамо» - «Рух»: числа та факти

У 7 турі чемпіонату U19 «Динамо» розгромило на власному полі «Рух» з рахунком 10:0. До вашої уваги добірка цікавих чисел та фактів за підсумками цієї гри.

·        Юнаки «Динамо» провели 8-й матч проти Руху: 5-та перемога, нічия та 2 перемоги рухівців, різниця м’ячів 23-7

·        116-та велика перемога «Динамо» в чемпіонатах U19, в тому числі 2-а над «Рухом.

·        950-й гол «Динамо» в чемпіонатах U19 та Юнацькій лізі УЄФА (6-й гол у грі).

·        «Динамо» 3-й раз стає співавтором найбільшої перемоги серед усіх клубів в чемпіонатах U19

Найбільші великі перемоги в Чемпіонатах України U19 (2012 – 20.09.2024)

9:0 (д) 02.10.2019   Зоря  Десна

·        Безпрограшна серія «Динамо» триває 10 ігор: 9 перемог та нічия.

·        Юнаки «Динамо» повторили клубний рекорд, забивши 6 голів в другому таймі одного матчу в чемпіонатах U19.

Матчі Динамо з найбільшою кількістю голів в другому таймі в чемпіонатах України U19 (2012 – 20.09.2024)

Голи Дата  Суперник   Рахунок (поле)

6        23.08.2019   Маріуполь   8:2 (г)

6        20.09.2024   Рух    10:0 (д)

5        29.03.2013   Арсенал       7:1 (г)

5        20.11.2015   Говерла       9:0 (д)

5          10.08.2018   Десна 10:1 (г)

·        Рекордний, 27-й, хет-трик «Динамо» в чемпіонатах U19, в тому числі 15-й на своєму полі.

·        3-й хет-трик в чемпіонатах U19 оформлює Владислав Герич, в тому числі 2-й в нинішньому сезоніі.

·        Владислав Герич стає 4-м гравцем «Динамо», які забили більше 3-х голів в одному матчі в чемпіонатах U19.

Гравці Динамо, які забили більше 3-х голів в одному матчі в чемпіонатах України U19 (2012 – 20.09.2024)

Голи  Дата  Гравець      Суперник   Рахунок (поле)

5          21.02.2021   Кіріл Попов Десна 10:0 (г)

4          12.04.2019   Владислав Ванат  Чорноморець         5:1 (г)

4          13.02.2021   Кіріл Попов Олімпік         7:0 (д)

4          20.09.2024   Владислав Герич  Рух    10:0 (д)

·        20-й гол в чемпіонатах U19 в складі «Динамо» забив Андрій Маткевич.

·        Гольова серія Дмитрія Кремчаніна триває 4 гри – 4 голи, Андрія Маткевича: 4 гри – 5 голів.

·        Богдан Редушко відкриває лік голів в юнацьких чемпіонатах України і згодом оформлює свій 1-й дубль (у 7-й грі).

·        55-й матч в юнацьких чемпіонатах провів Вячеслав Суркіс, 50-й - Роман Саленко, 40-й - Владислав Герич.

·        19-й «сухий» матч в складі «Динамо» провів Вячеслав Суркіс, і розділяє за цим показником з Володимиром Маханьковим та Вадимом Солдатенко 3-5 місця в списку «найсухіших» воротарів-динамівців.

·        10-й в чемпіонатах U19 нереалізований пенальті у ворота Динамо – після 35-го удару.

·        5-й з 10-ти в юнацьких чемпіонатах нереалізований пенальті у ворота Вячеслава Суркіса.