Чемпіонат U19. «Динамо» - «Верес» - 1:1: числа та факти

У 5-му турі чемпіонату U19 «Динамо» приймало на власному полі рівненський «Верес» та зіграло унічию 1:1. До вашої уваги добірка цікавих чисел та фактів за підсумками цієї гри.

·      «Динамо» втрачає перші очки матчах з «Вересом» – у 4-й грі і пропускає перший гол від рівнян – на 309-й хвилині.

·      30-а нічия «Динамо» в чемпіонатах U19, в тому числі 14-а домашня.

Ювілейні нічиї «Динамо» в чемпіонатах U19

№       Дата   Суперник    Рахунок (поле)

1-а      08.08.2012   Кривбас Кривий Ріг   2:2 (г)

10-а    17.09.2014   Скала Стрий 2:2 (д)

20-а    24.05.2019   Шахтар Донецьк    2:2 (д)

30-а    26.08.2023   Верес Рівне 1:1 (д)

·      Завершилася безнічийна серія «Динамо» в юнацьких чемпіонатах, яка тривала 13 ігор: 12 перемог та поразка.

Найдовші безнічийні серії «Динамо» в чемпіонатах U19

Ігри    Перемоги   Поразки     Початок Завершення         Суперник   Рахунок (поле)

29       26       3        03.09.2016   22.10.2017    Скала 1:1 (г)

14       13       1        28.10.2017   20.05.2018    Ворскла 1:1 (г)

14       12       2        27.04.2021   15.10.2021    Львів  3:3 (г)

13       12       1        09.11.2019   31.10.2020    Дніпро-1 0:0 (г)

13       10       3        08.11.2020   23.04.2021    Інгулець 1:1 (д)

13       12       1        21.04.2023   26.08.2023    Верес 1:1 (д)

12       10       2        24.10.2015   27.04.2016    Олімпік 2:2 (г)

·      145-й матч Ігоря Костюка на чолі «Динамо» в юнацьких чемпіонатах: +117=14-14 м’ячі 446-109.

·      «Динамо» перервало серію без пропусків голів в чемпіонатах U19, яка тривала 407 хвилин.

·      У 2-му для себе юнацькому клубі відкриває лік голів Тарас Михавко, який раніше забивав 2 голи в складі «Львова».

·      25-й матч в юнацьких чемпіонатах провів Роман Саленко, 20-й – Іван Котуха.

·       Дебютує в чемпіонатах U19 Володимир Озимай, який стає 20-м динамівцем, задіяним у поточному чемпіонаті.

·      Вячеслав Суркіс пропустив 1-й гол в складі «Динамо» – на 399-й хвилині.

·      24-й з 31-го реалізований пенальті у ворота «Динамо» в чемпіонатах U19.

·      4-й з 6-ти реалізований пенальті у ворота Вячеслава Суркіса в юнацьких чемпіонатах.

·      14-й раз юнаки «Динамо» завершують матч з рахунком 1:1, в тому числі 7-й раз на своєму полі.