Чемпіонат U19. «Динамо» - «Ворскла» - 1:0. Звіт про матч

Чемпіонат U19. «Динамо» - «Ворскла» - 1:0. Звіт про матч

У 7-му турі чемпіонату U19 команда Ігоря Костюка приймала полтавську «Ворсклу».

Гості активно та агресивно розпочали гру, проте динамівці виявились готовими до цього стартового натиску «Ворскли». Поволі «біло-сині» заволоділи ініціативою та відрили рахунок у середині тайму. Кремчанін завершив атаку своєї команди філігранним ударом від стійки.

Відкривши рахунок, кияни продовжили атакувати та мали ще кілька моментів біля воріт суперника, проте не реалізували їх. Особливо загрожували воротам гостей Антон Царенко, який провів за юнацьку команду тайм, а також центрфорвард Матвій Пономаренко.

У другому таймі пішла гра на зустрічних курсах. Обидві команди активно атакували, при цьому більш небезпечними були швидкі атаки та контратаки динамівців. На початку тайму мали нагоди відзначитись Герич та Кремчанін.

Кілька разів міг забити м’яч і найактивніший Пономаренко, однак рахунок до фінального свистка так і не змінився.

«Динамо» перервали серію з двох матчів без перемог та вийшло на третє місце, відстаючи на два очки від «Руха» та на одне від «Шахтаря».

Чемпіонат U19. 7 тур.

«Динамо» - «Ворскла» - 1:0

17.09.23. НТБ «Динамо»

«Динамо»: Суркіс – Гусєв, Балаба (к), Михавко, Дикий – Іщенко, Осипенко (Янчишин, 75), Царенко (Герич, 46) – Кремчанін (Саленко, 65), Маткевич (Калин, 75) – Пономаренко (Лобко, 80).

«Ворскла»: Ященко, Прус (к) (Романець, 64), Ізотов (Селін, 80), Багінський, Корсун, Оденцов, Крецул, Булгатов, Галас (Кухта, 75), Сердюк (Островський, 64), Бугай (Рязанцев, 46).

Гол: Кремчанін (19)

Попередження: Гусєв (54), Михавко (59), Дикий (64), Лобко (86) – Сердюк (59), Островський (90). 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер