Чемпіонат U19. «Динамо» – «Зоря» – 1:0: числа та факти

У рамках 21-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» вдома обіграло луганську «Зорю» – 1:0. Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами поєдинку.

·      Юнаки «Динамо»  провели 22-й матч проти Зорі: +17=12-3, різниця м’ячів 68:21.

·      Безпрограшна серія «Динамо»  в матчах проти Зорі триває 6 ігор: 5 перемог та нічия.

·      Перервалася пропускна серія юнаків «Динамо»  проти Зорі, яка з 4 жовтня 2020 року продовжувалася 7 ігор – 9 голів.

·      Завершилася переможна серія «Динамо»  з великим рахунком, яка тривала 3 матчі.

Найдовші переможні серії «Динамо» з великим рахунком в чемпіонатах U19

Ігри   М’ячі Початок      Завершення    Суперник    Рахунок (поле)

7       35-3   31.05.2019   06.10.2019   Ворскла      0:1 (г)

6       30-3   06.11.2021   28.08.2022   Дніпро-1      2:0 (д)

5       19-3   28.10.2017   03.03.2018   Шахтар        2:1 (г)

3       13-1   24.10.2012   13.11.2012   Маріуполь   0:2 (г)

3       13-1   08.04.2017   26.04.2017   Сталь К       2:0 (г)

3       11-1   18.10.2018   11.11.2018   Шахтар        0:0 (г)

3       13-1   04.04.2019   19.04.2019   Ворскла      1:0 (д)

3       20-0   02.12.2020   07.03.2021   Минай         3:1 (д)

3       17-0   29.07.2023   19.08.2023   Чорноморець         2:0 (г)

3       16-1   25.02.2024   11.03.2024   Зоря   1:0 (д)

·      Гольова серія юнаків «Динамо» з 29 липня триває 21 гру – 61 гол.

·      Переможний серіал динамівців продовжується 5 ігор.

·      5-й гол в складі «Динамо» забив Кирило Осипенко.

·      40-й матч в складі «Динамо» провів Андрій Маткевич, в тому числі 5-й в статусі капітана, 20-й – Вячеслав Суркіс, Данило Іщенко, Матвій Пономаренко.

·      11-й «сухий» матч в складі «Динамо» провів Вячеслав Суркіс, випередив за цим показником Олександра Ткаченка і вийшов на 7-е місце серед воротарів-динамівців.

·      «Динамо» на своєму полі не пропускає голів в чемпіонаті U19 впродовж 585 хвилин.

·      30-й раз юнаки «Динамо» перемагають з рахунком 1:0, в тому числі 17-й раз в статусі господарів поля.

Ювілейні перемоги «Динамо» з рахунком 1:0 в чемпіонатах U19

№      Дата   Суперник (поле) Тренер «Динамо»