Чемпіонат U19. «Дніпро-1» - «Динамо»: числа та факти

Чемпіонат  U19. «Дніпро-1» - «Динамо»: числа та факти

У 17 турі чемпіонату U19 «Динамо» зіграло внічию у Львові з «Дніпром-1» (1:1). До вашої уваги добірка цікавих чисел та фактів за підсумками цієї гри.

·      6-й матч Динамо та Дніпра-1 в чемпіонатах U19: 4 перемоги та 2 нічиї, різниця м’ячів 10-1.

·      1-й гол юнаків Дніпра-1 у ворота Динамо.

·      Перервалася рекордна серія динамівців без пропусків голів в матчах з одним клубом, яка тривала 516 хвилин.

Найдовші стартові серії Динамо без пропуску голів з одним суперником в чемпіонатах U19

Хвилини     Суперник   Початок     Завершення

516    Дніпро-1     09.11.2019  10.03.2023

424    Колос 30.08.2019  27.08.2021

334    Металург Д 30.10.2012  30.04.2014

295    Говерла      14.08.2012  09.10.2013

287    Зоря 10.04.2013  06.05.2015

·      Завершилася переможна серія Динамо, яка тривала 6 ігор.

·      Безпрограшний серіал юнаків Динамо триває 11 ігор: 8 перемог та 3 нічиї.

·      Гольова серія динамівців триває 22 гри – 67 голів, а на полях суперників – 8 ігор: 22 голи.

Найдовші гольові серії Динамо в чемпіонатах юнацьких команд

Ігри  Голи Початок     Завершення        Суперник   Рахунок (поле)

71     219   28.10.2015  15.08.2018  Карпати      0:2 (д)

26     62     16.04.2013  26.03.2014  Дніпро        0:2 (г)

22*    67     06.11.2021  …

21     81     22.11.2018  06.10.2019  Ворскла      0:1 (г)

15     44     18.10.2019  17.10.2020  Рух   0:1 (г)

Примітка: *серія триває.

·      3-й гол в юнацьких Чемпіонатах U19 забиває Дмитро Кремчанін, втому числі 2-й у ворота Дніпра-1.

·      55-й матч Ігоря Горбача в складі юнаків Динамо: 48 – в чемпіонатах та 7 – в Юнацькій лізі УЄФА.

·      40-й матч в чемпіонатах U19 провів Денис Ігнатенко, 1-й - Денис Шарай, який стає 210-м гравцем Динамо у цих змаганнях.

·      20-та нічия юнаків Динамо при Ігорю Костюку: 12 – в чемпіонатах та 8 – в Юнацькій лізі УЄФА.

·      13-й раз юнаки Динамо грають внічию з рахунком 1:1, в тому числі 7-й раз в статусі гостей.