Чемпіонат U19. «Колос» - «Динамо» - 1:4. Звіт про матч

Чемпіонат U19. «Колос» - «Динамо» - 1:4. Звіт про матч

У 28-му турі чемпіонату України серед юнацьких команда київське «Динамо» у номінально виїзному матчі зустрілося з ковалівським «Колосом». Гра пройшла на базі киян у Віті-Литовській. До гри наша команда підходила на другій сходинці, суперники ж - на п'ятій.

Перший стовідсотковий момент підопічні Ігоря Костюка організували вже на другій хвилині. Андрій Маткевич, який опинився на правому фланзі, виконав подачу, але два поспіль удари динамівців вийшли неточними.

На шостій хвилині дуже класну нагоду мав Антон Царенко, який вже кілька разів з хорошої сторони показав себе і у першій команді. Втім, цього разу його удар на точність із неробочої лівої прийшовся трошки вище воріт.

На 15-й хвилині свій шанс мав Олексій Гусєв. Він у свою чергу пробив на силу й у ближній кут, але зі своєю задачею впорався кіпер ковалівців Іван Пахолюк.

А на 19-й хвилині Гусєв забив. Олексій розіграв прекрасну комбінацію з Царенком і Горбачем та відправив м'яч у дальній нижній кут.

Царенко і Горбач організували і гол номер 2. На 33-й хвилині Антон віддав на Ігора, який наніс прицільний удар метрів із 14-ти. Загалом варто відзначити, що між голами гра проходила у спокійному режимі.