Чемпіонат U19. «Колос» – «Динамо». Прев’ю матчу

У п’ятницю, 27 жовтня, київське «Динамо» проведе матч 12-го туру в чемпіонаті України серед юнацьких команд сезону-2023/2024. Суперником «біло-синіх» стане ковалівський «Колос».

Незважаючи на виїзний статус поєдинку, гра відбудеться на одному з полів заміської бази НТБ «Динамо» у Віті-Литовській, початок – о 13:00.

«КОЛОС» (КОВАЛІВКА)

Позиція в чемпіонаті: 8 місце (14 очок після 11-ти матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 1 перемога, 1 нічия, 3 поразки, різниця м'ячів – 5:7

Останні 5 домашніх матчів: 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки, різниця м'ячів – 6:6

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 11 матчів – Єгор Поправка (990 хвилин), Владислав Шершень (962), Артем Гусол (857), Віктор Тригуб (524), по 10 – Данііл Денисенко (838), Олексій Безручук (780), Роман Кузик (573), Даніїл Андрющенко (500), Ростислав Ковальов (378).

Воротар №1: Іван Пахолюк (6 матчів, пропустив 8 м’ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Олексій Безручук (4 м’ячі, 1 з пенальті)

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Даніїл Андрющенко (3 попередження)

«ДИНАМО» (КИЇВ)

Позиція в чемпіонаті: 2 місце (26 очок після 11-ти матчів)

Останні 5 матчів у чемпіонаті: 4 перемоги, 1 поразка, різниця м'ячів – 10:4

Останні виїзні матчі: 3 перемоги, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів – 16:5

Найстабільніші гравці в поточному чемпіонаті: по 11 матчів – В’ячеслав Суркіс, Тарас Михавко (по 990 хвилин), Олексій Гусєв (963), Данило Іщенко (864), Матвій Пономаренко (835), Кирило Осипенко (809), Дмитрій Кремчанін (759).

Воротар №1: В’ячеслав Суркіс (11 матчів, пропустив 7 м’ячів)

Найкращий бомбардир у чемпіонаті: Матвій Пономаренко (11 м’ячів)

Дискваліфікований: Кирило Осипенко

Під загрозою дискваліфікації: немає